Lid worden?

Wil je lid worden of een keertje proefroeien en kennismaken? Dat kan! Klik hier.

Roeivereniging Iris

Ruishornlaan 23, 2162 VW Lisse


06 83 778 160


roeien.lisse@gmail.com

Ontwerp en realisatie: RV Iris communicatiecommissie, 1e P. C. Service


Privacybeleid Roeivereniging Iris

Home Beveiligd gedeelte

Contact en route

Routebeschrijving naar de RV Iris, Ruishornlaan 23, 2162 VW Lisse


Vanuit Amsterdam.

Volg de A4, langs Schiphol, richting Den Haag / Rotterdam.

Houdt rechts aan bij het knooppunt Burgerveen richting Den Haag Centrum / Sassenheim. Ga verder op de A44.

Neem op de A44 de afslag 3, Sassenheim/Noordwijk, na ± 7 Km.. Hierna, bij de rotonde, rechts. Volgende rotonde rechtdoor en de derde rotonde rechtsaf richting Lisse.

Daarna, bij de eerste rotonde, na 1,7 Km, rechts (2e poellaan), en de weg volgen (wordt eerst Roversbroekdijk, daarna Ruishornlaan) over ± 2,7 Km. Je ziet nu de roeivereniging aan je rechter hand, naast het cultureel centrum de Greef.


Vanuit  Den Haag.

Neem vanuit Den Haag eerst de N44, door Wassenaar. Na Wassenaar wordt dit de A44.

Volg deze tot afslag 3, Sassenheim/Noordwijk, na ± 14 Km. (Zeer scherpe bocht naar rechts). Hierna op de Rotonde recht door.

Volgende rotonde rechtdoor en de derde rotonde rechtsaf richting Lisse.

Daarna, bij de eerste rotonde, na 1,7 Km, rechts (2e poellaan), en de weg volgen (wordt eerst Roversbroekdijk, daarna Ruishornlaan) over ± 2,7 Km. Je ziet nu de roeivereniging aan je rechter hand, naast het cultureel centrum de Greef.

E-mailadressen


Algemeen:

roeien.lisse@gmail.com

Voorzitter:

voorzitter@rv-iris.nl

Secretaris:

secretaris@rv-iris.nl

Penningmeester:

penningmeester@rv-iris.nl

Toercommissie:

toertochten.rv.iris@gmail.com

toercommissie@rv-iris.nl

Activiteitencommissie:

activiteitencommissie@rv-iris.nl

Materieelcommissie:

materieel@rv-iris.nl

Ledenadministratie:

roeien.lisse@gmail.com

Webmaster:

webmaster@rv-iris.nl

Vertrouwenspersoon:

vertrouwenspersoon@rv-iris.nl

Contactformulier

Vul je gegevens in en wij nemen snel contact met je op.

Voornaam en voorvoegsels

Achternaam

E-mailadres

Vragen en / of opmerkingen

 Om zeker te zijn dat je geen robot bent: Los de som op, en klik op “Verzend Formulier”

3 + 7 =